میزهای چوبی ارگانیک

میزهای چوبی ارگانیک، راهی برای ایجاد یک دکوراسیون داخلی منحصر به فرد

میزهای چوبی ارگانیک پاسخی هوشمندانه به خواسته های علاقمندان دکوراسیون مدرن و یا خاص هستند. این میزها از چوب های تراش خورده صنعتی با ابعاد مشخص و هندسه ی تکراری ساخته نمی شوند بلکه روح طبیعی و ارگانیک آن ها حفظ شده و حس ناب طبیعت را به بیننده القا می کنند. همین بی نظمی در هندسه ی آن ها باعث می شود همیشه برایتان خاص بمانند و تکراری نشوند.

معمولا در هر نوع دکوراسیون داخلی می توان از میزهای چوبی ارگانیک استفاده نمود. فرقی ندارد دکوراسیون منزل یا محل کار شما مدرن است یا مینیمال! روستیک است یا کانتمپوریری یا معاصر! میزهای چوبی ارگانیک به خوبی می توانند با سایر عناصر فضا و مبلمان تلفیق شوند و فضای منحصر به فردی را برای شما بسازند.

همچنین میزهای چوبی ارگانیک می توانند نقطه ی عطف طراحی فضای شما (منزل، محل کار، دفاتر اداری و تجاری، مراکز درمانی و غیره) باشند.

محیطی را فرض کنید که تماما از مبلمان طوسی روشن و وسایل سفید استفاده شده است و میز نهارخوری یا میز جلو مبلی آن از نوع میزهای چوبی ارگانیک ساخته شده توسط شلفیکس است. بیننده در بدو ورود به فضا تحت تاثیر میزهای چوبی ارگانیک موجود در محیط قرار می گیرد و رنگ و حس طبیعی آن وی را به خود مجذوب می کند.

میزهای چوبی ارگانیک

میزهای چوبی ارگانیک و نحوه ی طراحی ساخت آن ها

نحوه ی طراحی و ساخت میزهای چوبی ارگانیک نیز متفاوت از میزهای صنعتی است که در کارگاه ها یا کارخانه ها ساخته می شود. بنا بر سلیقه ی مشتری یا طراح داخلی (دکوراتور) این میزها به صورت ترکیب چوب و فلز، چوب و شیشه، چوب و رزین و غیره در مجموعه ی شلفیکس ساخته می شوند.

برای طراحی میزهای چوبی ارگانیک ابتدا ابعاد حدودی مورد نیاز دریافت می شود و سپس با توجه به این ابعاد طراحان شلفیکس بهترین مقطع یا مقاطع از چوب را که در عین حال استحکام زیادی نیز داشته باشد انتخاب می کنند.

پس از انتخاب، مقطع مورد نظر با پایه های فلزی یا چوبی به خوبی درگیر می شود تا در زمان استفاده از یکدیگر جدا نشود. پایه ها از قبل طراحی شده اند و ضمن داشتن استحکام و مقاومت کافی در ظریف ترین حالت ممکن ساخته می شوند تا کلیت زیبایی میز را خدشه دار نکنند.

سپس اعمال ثبات یا تغییر رنگ روی چوب انجام می شود و در صورت لزوم رزین اضافه می گردد. بعضی از میزهای چوبی ارگانیک با سطوح شیشه ای رنگی یا ساده پوشانده می شوند که این موضوع سلیقه ای است.

میزهای چوبی ارگانیک

میزهای چوبی ارگانیک ساخته شده توسط شلفیکس

مجموعه ی شلفیکس تا کنون تعداد زیادی میزهای چوبی ارگانیک را ساخته است. از این رو تنوع کافی در زمینه میزهای چوبی ارگانیک در نمونه کارهای ما وجود دارد و تقریبا هر سلیقه ای را راضی نگاه خواهد داشت. شما می توانید برای سفارش طراحی و ساخت میزهای چوبی ارگانیک از صفحه ی اصلی تماس با ما ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

میزهای چوبی ارگانیک

مطالب مرتبط