میزهای چند ضلعی (polygon tables)

میزهای چند ضلعی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، معمولا از ترکیب فلز و چوب، فلز و سنگ و فلز و شیشه ساخته می شوند. این نوع میزها ترکیب بندی هندسی ساده ای دارند و یادآور اشکال چند ضلعی می باشند. همچنین میزهای چند ضلعی باید با ظرافت و دقت زیادی ساخته شوند تا یک میز مینیمال و زیبا باشند.

میزهای چند ضلعی با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی دارند و به ویژه با سبک های طراحی داخلی روستیک، مدرن و مینیمال ترکیب ویژه ای ایجاد می کنند. از این نوع میزها می توان به عنوان میز جلو مبلی، میز مطالعه، عسلی، میزنهارخوری، میز کامپیوتر و غیره استفاده نمود. میزهای چند ضلعی با هر سایز و ابعادی در شلفیکس قابل سفارش هستند. فقط کافی است مشتری ابعاد و متریال مورد نظر خود را به شلفیکس اطلاع دهد تا میز مورد نظر ساخته شود.

میزهای چند ضلعی

ویژگی های میزهای چند ضلعی

ویژگی های زیادی برای میزهای چند ضلعی می توان ارائه نمود. اولین ویژگی سادگی بصری این نوع میزها می باشد. به این صورت که هر تعداد از آن ها در خانه یا محل کارتان استفاده شود فضا را شلوغ یا بی نظم نشان نخواهد داد بلکه به انسجام محیط کمک خواهد کرد.

دومین ویژگی میزهای چند ضلعی مقاومت بالای آن ها به علت استفاده از فلز با تراکم بالا در بخش پایه ها و اتصالات اساسی می باشد. بنابراین این میزها اگرچه خلاقانه و زیبا هستند اما مقاومت بالایی دارند و نگرانی در زمینه ی استفاده از آن ها وجود ندارد.

میزهای چند ضلعی

تمیز نمودن میزهای چند ضلعی بسیار آسان است و فضای زیرین آن ها به راحتی قابلیت جارو کردن دارد. این میزها با هر رنگی در دکوراسیون داخلی هماهنگ می شوند و در مدت زمان طولانی نیز با مبلمان های متعدد قابل استفاده می باشند.

میزهای چند ضلعی

میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط شلفیکس

میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط شلفیکس از مرغوب ترین و بهترین نوع متریال ساخته می شوند. مجموعه ی ما تلاش می کند در زمینه ی ساخت این نوع میزها ظرافت هنری را حفظ کرده و اتصالات را با جزئیات هوشمندانه ای به یکدیگر پیوند دهد. از سوی دیگر تلاش می کنیم میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط شلفیکس استحکام بالایی داشته باشند و وزن های زیاد را تحمل کنند.

در میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط شلفیکس خبری از زائده های جوش یا اتصالات ناهمگن و آزاردهنده نیست و طراحان و مجریان شلفیکس در این زمینه بسیار حساس عمل می کنند تا محصول نهایی کاملا در خور مشتریان گرامی باشد.

بنابراین چنانچه قصد خرید میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط مجموعه ی شلفیکس را دارید می توانید از طریق صفحه ی ثبت سفارش، نسبت به ثبت محصول مورد نظر خود اقدام نمایید یا با شماره های تماس مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل نموده و از کارشناسان ما سوالاتتان را بپرسید.

تنوع زیادی از میزهای چند ضلعی ساخته شده توسط شلفیکس بر روی سایت موجود است و می توانید از آن ها دیدن کنید تا بهترین گزینه را برای منزل یا محل کارتان انتخاب نمایید.

میزهای چند ضلعی

مطالب مرتبط