میز نهار خوری

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی یک ترکیب ساده ولی شیک و مدرن است که می تواند بخش مهمی از خانه یا محل کار شما را در بر بگیرد. این نوع میزها فقط از دو متریال ساخته می شوند. یک متریال فلز است که معمولا با رنگ تیره و مقطع مکعبی شکل در مبلمان تولید شده استفاده می شود. متریال دیگر چوب است که معمولا الوارهای یک شکل و یک اندازه به صورت متوالی می باشد یا یک تکه چوب پیوسته ارگانیک با لبه های نامنظم است.

صندلی های میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی می تواند به صورت تکی یا نیمکتی باشد. اگر این صندلی ها به صورت نیمکت طراحی و ساخته شود، فضای کمتری اشغال می کند و می تواند در زمانی که از میز استفاده نمی شود، به طور کامل زیر میز قرا گیرد. صندلی های تکی در میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی معمولا با نشیمن گاهی از چوب طبیعی و ارگانیک و پایه های فلزی طراحی و ساخته می شوند.

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی
میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی

رنگ بندی میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی می تواند رنگ بندی کاملا متنوعی داشته باشد. چون طیف رنگی زیادی میان چوب های گوناگون وجود دارد. به طور مثال چوب راش موج های زیبایی دارد و رنگ آن دارای طیف رنگی از کرم تا قرمز می باشد.

چوب توسکا رنگ های کرم تا قرمز و همچنین صورتی دارد و نرم و قابل انعطاف است. همچنین چوب افرا رنگ سفید مایل به کرم دارد و در ساخت انواع میز و صندلی از آن استفاده می شود. چوب خوش رنگ گردو رنگ خاکستری تقریبا مایل به قهوه ای تیره و سیاه دارد که از آن می توان در میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی استفاده نمود و نقوش زیبای این نوع چوب همراه جنس بادوام آن یک میز بسیار زیبا برای مشتری خواهد ساخت.

چوب چنار چوبی تقریبا بی رنگ یا سفید روشن تا قرمز مایل به قهوه ای است. همچنین بافتی نیمه متراکم دارد و دارای لکه های قهوه ای و صدفی می باشد که استفاده از آن در میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی بسیار رایج است.

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی
میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی ساخته شده توسط شلفیکس

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی که توسط مجموعه ی طراحان و سازندگان مجرب شلفیکس ساخته می شود، با دو رویکرد به مشتری ارائه می گردد. رویکرد اول استحکام و طول عمر میز است که تلاش می شود محصول تولید شده ایده آل های استقامت را کسب کند.

رویکرد دوم زیبایی است که شلفیکس سعی می کند میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی برای هر مشتری منحصر به فرد و خاص با توجه به رنگ دلخواه وی ساخته و ارائه شود. از این رو کلیه مبلمان های ساخته شده توسط شلفیکس شخصی سازی بوده و به طور خاص برای مشتری مربوطه ساخته می شود.

چنانچه مایل هستید میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی سفارش دهید می توانید از صفحه ی ثبت سفارش اقدام نمایید.

میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی
میز نهار خوری فلزی با چوب طبیعی

 

مطالب مرتبط