چراغ های لوله گاز و تاثیر آن ها در دکوراسیون داخلی

چراغ های لوله گاز یکی دیگر از محصولات مبلمان لوله گاز هستند که انتخاب مناسبی برای فضاهای مدرن اعم از مسکونی، اداری، تجاری و غیره محسوب می شوند. این لوله ها می توانند بینهایت طرح متنوع و متفاوت را ایجاد کنند و لوستری مدرن با تعداد شاخه های دلخواه را برای مشتری بسازند.

فرقی ندارد لوستر مورد نظر شما چه ابعادی دارد، چراغ لوله گاز می تواند در هر سایز و رنگی ساخته شود و به راحتی به دیوار یا سقف نصب گردد و روشنایی مطلوبی به فضا دهد. نحوه ی نصب اجزای گوناگون چراغ های لوله گاز به ویژه خود لوله ها می تواند ساعتگرد، پاد ساعتگرد یا آویزان باشد. بنابراین همین موضوع می تواند یک چراغ را از چراغ دیگر متمایز کند.

به طور مثال در تصویر زیر یکی از این چراغ ها را می بینید که به عنوان آباژور روی یک سطح چوبی نصب شده است.

 

چراغ های لوله گاز

 

انواع چراغ های لوله گاز

چراغ های لوله گاز انواع مختلفی دارند و مانند سایر وسایل روشنایی می توانند برای کاربردهای گوناگون ساخته شوند. به طور مثال این چراغ ها می توانند به عنوان آباژور کنار تخت، تنها با یک شاخه طراحی و ساخته شوند. یا به عنوان دیوارکوب با دو شاخه روشنایی کاملا متقارن به دیوار متصل شوند.

همچنین چراغ لوله گاز می تواند لوستر آویزی یا سقفی باشد و با کم و زیاد کردن شاخه ها روشنایی آن را تعیین کرد. چراغ های لوله گاز گزینه مناسبی برای فضاهایی با سقف کوتاه هستند چون مدل سقفی آن ها از ارتفاع مفید فضا نمی کاهد.

به طور کلی چراغ های لوله گاز نه تنها محدودیت های رایج در طراحی چراغ های روشنایی معمولی را ندارند بلکه به علت انعطاف پذیر بودن اتصالات می توانند تنوع زیادی داشته باشند و تقریبا با هر فضایی هماهنگ شوند.

اگر مایل به خرید چراغ لوله گاز هستید به شما پیشنهاد می کنیم مجموعه ای کامل از این چراغ ها را خریداری نمایید تا انسجام و هماهنگی بین تمام وسایل روشنایی منزل یا محل کار شما وجود داشته باشد. به طور مثال می توانید لوستر، آباژور و دیوارکوب را از این نوع چراغ ها بخرید تا فضای کلی خانه یا محل کار شما یکدست تر و زیباتر به نظر برسد.

چراغ های لوله گاز

چراغ های لوله گاز ساخته شده توسط شلفیکس

چراغ های لوله گاز مدت زمان کوتاهی است که وارد بازار انواع چراغ و محصولات روشنایی شده است. اما در این مدت زمان کوتاه چراغ های مذکور موفق شده بین طراحان و افراد خاص پسند محبوب شود. مجموعه ی شلفیکس تاکنون بیش از صد مدل چراغ لوله گاز را طراحی و به مشتریان محترم آن مجموعه ارائه نموده است.

به همین منظور اگر قصد سفارش چراغ های لوله گاز دارید می توانید از طریق صفحه ی ثبت سفارش در سایت مجموعه ی شلفیکس اقدام نمایید. همچنین می توانید از گالری نمونه کارهای چراغ های ذکر شده در سایت شلفیکس بازدید نمایید و بیش از صد نمونه در این زمینه را دیده و ایده بگیرید.

چراغ های لوله گاز

مطالب مرتبط