خرید شلف

خرید شلف

شلف ها همان قفسه های زیبایی هستند که در هر گوشه و کنار ساختمان و یا محیط کارمان، علی رغم کوچکیشان باعث زیبای محیط اطرافمان می شوند. خرید شلف این روزها بازار بسیار گرمی داشته، زیرا که کاربرد های آن بسیار است و نوع استفاده از آن‌ها بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. در خرید شلف عوامل بسیاری دخیل هستند که با توجه به همه آن‌ها، افراد شلف موردنظر خود را انتخاب و آن را خریداری می‌کنند. شلف ها دارای تنوع بسیار  بالایی هستند و اگر ندانیم چه انتظاراتی باید از آن ها داشته باشیم، قطعاً انتخاب کردن بسیار سخت خواهد شد.

خرید شلف
خرید شلف

عوامل مؤثر در خرید یک شلف

شلف ها را معمولاً بر اساس ظاهرشان خریداری می کنند. اما باید اطمینان داشت که این شلف ها واقعاً می توانند از پس انتظارات ما بربیایند. یک شلف چوبی کوچک و ظریف قطعاً گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه یا به عنوان کتابخانه نیست. بنابراین دانستن نکات زیر می تواند شما را در خرید یک قفسه و یا طاقچه چوبی زیبا راهنمایی کند.

میزان وزن شلف و تناسب آن با جنس دیوار

  • میزان وزنی که باید تحمل کند. بسیار از شلف ها دارای کاربرد یکسانی هستند. اما این ما هستیم که بیش از حد ظرفیت آن، از شلف انتظار داریم. استفاده از کتابخانه های کوچک دیواری که بیشتر حکم تزئینی دارند تا کاربردی، اصلاً گزینه مناسبی برای کتاب های قطور نیست.
  • رنگ آن در هماهنگ شدن با دیگر وسایل منزل. بسیار دیده شده است که شلف های زیبا، علاوه بر تمام مزایایی که دارند، بعد از خرید به کناری گذاشته می شوند. علت آن هم این است، که در هنگام خرید شلف مورد نظر به هارمونی رنگ و شکل این دکور های زیبا توجه نشده است.
  • نوع کاربرد شلف مورد استفاده. نمی توان از هر شلفی در هر مکانی استفاده کرد. شلف های چوبی مخصوص آشپزخانه و دیوار های کچی، و شلف های فلزی مخصوص حمام و آشپزخانه هستند.

بنابراین رعایت نکات بالا می تواند، شما را در خرید شلف مورد نظرتان موفق‌تر  نماید.

خرید شلف چیست و چطور صورت می گیرد؟

نحوه خرید شلف می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از افرا از طریق فروشگاه‌های اینترنتی خرید می کنند، برخی دیگر از فروشگاه و پلاسکو ها. نحوه دسترسی شمت به مکان فروش کاملاً به موقعیت شهر شما بستگی دارد. اما باید ذکر کرد که حتی اگر شما در شهر های بزرگ نیز زندگی کنید، باز هم نمی تواند آن همه طرح و رنگ را در یک فروشگاه و یا یک مغازه بیابید. در صورتی که در خرید های اینترنتی می توانید انواع مختلفی از شلف را که در طیف وسیعی از رنگ می باشند را مشاهده و خریداری نمود.

خرید شلف
خرید شلف

 

مطالب مرتبط