کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

شلف ها در طراحی داخلی یک دفتر کار جزء محصولات ارزشمند محسوب می شوند. دفاتر کاری از جمله مکان هایی هستند که برای انجام موارد حساس و حیاتی مثل حساب داری یا وارد کردن دفاتر، نیاز به نظم و ترتیب و آرامش دارند. اما به دلیل وفور وسایل اداری و لوازم کار و تجهیزات الکترونیکی، به جای نظم و آرامش، شلوغی و شلختگی در بیشتر آنها مشهود است. حتما تا به حال برای انجام کارهای خود به دفاتری مراجعه کرده اید که متصدی پشت پیشخوان برای پیدا کردن یک برگه یا وسیله ای همچون منگنه دچار مشکل شده است و زمان زیادی را از شما تلف کرده است.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

برای رسیدگی به این معضل های دفاتر راه های متفاوتی وجود دارد؛ از تهیه کمد و دراور گرفته تا فایل هایی با تعداد کشو های بالا که معمولا همه شان هم منجر به ایجاد محدودیت در فضا می شوند.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

پیشنهاد ما برای نظم دهی و البته تزئین و طراحی داخلی یک دفتر کار استفاده از طبقه و شلف است. خوشبختانه با توجه به پیشرفت این صنعت و ازدیاد تقاضا برای محصول انواع متنوعی از شلف های آماده تولید شده و بسیاری از کارگاه ها هم آماده پذیرش سفارش تولید شلف با متریال و رنگهای مناسب مشتریان هستند. شما با کمی صبر و تلاش برای طراح و انتخاب طبقات مورد نیاز خود به راحت می توانید به رفع این معضل در محل کار خود بپردازید.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

برای این کار ابتدا به دسته بندی و تقسیم کردن وسایل و موارد موجود در دفتر کار که نیاز به نظم و مرتب سازی دارند بپردازید. به عنوان مثال تعداد زیاد کاغذ و پرونده وجود دارد که احتیاج به مرتب سازی دارند و یا وسایل الکترونیکی همچون فکس و ماشین حساب که جلوی دست شما را پر کرده اند.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

پس از دسته بندی وسایل، مساحت مورد نیاز برای نگهداری این وسایل را محاسبه کنید تا بتوانید موارد بهتری را در بازار تهیه کنید. حال با توجه به تم اتاق و یا طراحی داخلی محل کار، رنگ و متریال شلف ها را انتخاب کنید و با یک آمار مناسب برای تهیه شلف به بازار بروید و یا خرید آنلاین انجام دهید. در انتخاب طرح و رنگ حتما طراحی داخلی و شادابی محل کار و همینطور زیبایی شناسی بصری را مد نظر قرار بدهید.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

پس از تهیه محصولات مورد نیاز به مرحله نصب و استفاده از آنها می رسید. دقت داشته باشید که طبقات در محل هایی نصب شود که موجب اختلال در رفت و آمد نباشند و بدن یا سر شما یا مراجعه کنندگان تان با آنها برخورد نداشته باشد.

 

کاربرد شلف ها در طراحی داخلی دفتر کار

بیشتر از فضاهای کنج دیوار و یا بالای مبل های راحتی یا حتی رادیاتور ها و فن های تهویه مطبوع را انتخاب کنید که مزاحمت کمتری برای شما ایجاد کند.

مطالب مرتبط