کاربرد شلف های ساده در حمام

کاربرد شلف های ساده در حمام

از کاربرد شلف های ساده در حمام، می توان به ایجاد فضایی مناسب برای نگهداری وسایل موجود در حمام اشاره کرد. بخصوص انبوهی از حوله ها و لباس‌های شستنی در هر حمامی که احتیاجی به یک فضا برای نگهداری دارند، انواع صابون و شامپو و وسایل نظافت مختلف که جزو آکسسوار ضروری در حمام محسوب می شوند، لوازم آرایش و سلامت پوست برای خانم‌ها که تعدادشان هم کم نیست، کیسه و لیف و سنگ پا و دیگر وسایل از این قبیل؛ بنابراین هر حمامی احتیاج به مجموعه ای از قفسه ها و یا کمد هایی برای قرار دادن این وسایل دارد؛ اما اگر حمام شما فضای لازم برای کمد یا کابینت ندارد و یا شما توانایی مالی مناسبی برای تهیه آن‌ها ندارید، ناراحت نباشید؛ شلف ها به کمک شما می آیند.

 


شما با کمی حوصله و جستجو می توانید شلف های مناسب خود برای نصب در حمام را پیدا کنید. به عنوان مثال نوعی شلف های ساده  شناور در هوا وجود دارد که با زنجیر یا تسمه از سقف آویزان می شوند و از فضای عمودی شما در حمام بهره می برند. شلف های ساده برای کنج دیوارهای حمام را فراموش نکنید. این شلف های ساده از فضاهای مرده شما جایگاه مناسب برای قرار دادن وسایل مرتبط می سازند. با نصب سه یا چهار قطعه از این طبقات شما می توانید فضایی زیبا و مناسب برای شوینده های خود بسازید.

 


برخی از فروشگاه های شلف و قفسه نوعی از طبقات را به مشتریان عرضه می کنند که دارای دیواره یا سقف هستند. شما با تهیه یک جفت یا سه عدد از این طبقه ها علاوه بر زیبایی بخشی به حمام خود، فضاهای مناسبی برای قرار دادن حوله های حمام و لباس‌های زیر به وجود می آورید. علاوه بر این بخش بالایی این طبقات هم قابل استفاده برای اجسام تزیینی همچون گلدان یا مجسمه است.

 

در فروشگاه های مختلف می توانید برخی شلف های ساده را بیابید که برای گذاشتن روی زمین دارای پایه های مناسب هستند. برخی از آن‌ها هم مناسب نصب کنار کابینت ها یا پشت سینک ها هستند. از این قفسه ها می توانی برای قرار دادن وسایل مربوط که به خود حمام استفاده کنید. به عنوان مثال سطل کوچک زباله و بادکش های کف شور حمام را در آن‌ها قرار دهید.

 

 

برای برخی از وسایل داخل حمام که ریسک افتادن در آن‌ها بالاست از شلف های لبه دار استفاده کنید. لبه این شلف ها نوعی حفاظ برای افتادن اجسامی شکستنی مانند شیشه عطر و ادوکلن یا هر متریال شکستنی است. علاوه بر این برخی مواد شوینده ارزشمند خود را برای حفاظت بیشتر و جلوگیری از افتادن و ریختن مایعات آن‌ها روی این طبقات قرار دهید.

مطالب مرتبط