شلف و یا طبقه چوبی مناسب سرویس بهداشتی

شلف و یا طبقه چوبی مناسب سرویس بهداشتی

شلف و یا طبقه چوبی ازابزارهای پر کاربرد در هر آپارتمانی است. با وجود انواع ابزارها، شوینده ها و حوله ها در فضای سرویس بهداشتی، شلف ها و یا طبقات چوبی می توانند انتخابی مناسب برای ایجاد نظم  در فضای سرویس بهداشتی باشند.
ممکن است شما هم در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کنید که سرویس بهداشتی ترکیبی و کوچک دارد؟ پس حتماً شما هم برخی اوقات در سرویس های بهداشتی با ناامیدی از خود پرسیده اید «حالا این اسپری را کجا بگذارم؟!» یا «چقدر این جعبه دست و پا گیر است؟!» یا «حیف که دیگر جا نداریم فلان چیز رو هم اینجا بگذاریم!»

با توجه به محدودیت های فضا در منازل و آپارتمان‌های امروزی و اولویت فضاهایی چون اتاق خواب و آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و دستشویی ها در کمترین فضا را به خود اختصاص داده اند. از این رو مشکل عمده بیشتر ساکنین عدم وجود فضای کافی برای گذاشتن موارد ضروری در این محیط است. معمولا سازنده ها از کابینت ها و کمد های کوچک به این منظور استفاده می کنند که باعث تنگ تر شدن فضا می شود. پیشنهاد ما برای شما استفاده از شلف یا طبقه چوبی مناسب سرویس بهداشتی است. شلف یا همان طاقچه از عناصر دکوراسیون مدرن است که ریشه در معماری کهن دارد. شما در نمونه های قدیمی بناهای شهری ایران می توانید به انواع طبقه چوبی  برخورد کنید که علاوه بر زیبایی های بصری دارای استفاده های متعدد هم بوده اند.

شلف و یا طبقه چوبی مناسب سرویس بهداشتی

طراحان داخلی امروزی از انواع مدل ها و متریال برای طراحی و ساخت طبقه چوبی برای محیط های مختلف منازل استفاده می کنند.

این طرح ها و متریال بعضا بر اساس تم موجود در ساخت این محیطها ست.

در نمونه طبقه ای که در شلف تصویر پایین، از متریال چوب و شیوه طراحی باز برای ساخت این محصول استفاده شده است. با توجه به باز بودن طبقه های این محصول، بهترین مورد مصرف آن در سرویس بهداشتی قرار دادن اقلام پرمصرف دم دستی یا موارد تزئینی در دستشویی هاست. این محصول می تواند بسته به فضایی که ر اختیار دارید دارای طبقات بیشتر یا کمتر باشد و عرض محصول را هم با توجه به نوع کاربرد آن برای شما می توان کمتر یا بیشتر کرد.

شلف و یا طبقه چوبی مناسب سرویس بهداشتی

عمودی بودن نوع طراحی این شلف امکان مناسبی را برای استفاده بهینه از فضا فراهم کرده است. رنگ گرم چوب و خطوط طبیعی این متریال هم به فضا گرما و فرم خاصی می بخشد. این محصول قابلیت تولید با رنگها و مدلهای چوب دیگر را نیز داراست.

شلفیکس سعی کرده با ایجاد تنوع در طراحی، رنگ و متریال محصولات خود سلایق مختلف مشتریان خود را پوشش دهد. بدین منظور شلفیکس آمادگی دارد تا هر گونه سفارش و یا شخصی سازی نسبت به محصولا ت موجود را برای متقاضیان به انجام رساند.

مطالب مرتبط