شلف چوبی یکی ازابزارهای نوین در طراحی داخلی

شلف چوبی یکی ازابزارهای نوین در طراحی داخلی

شلف چوبی یکی ابزارهای نوین در طراحی داخلی محسوب می شوند. طراحان داخلی با توجه به محدودیت های محل زندگی در دنیای مدرن، روز به روز دنبال آکسسوارهایی هستند که بتواند در کمترین جا بیشترین فایده و کاربرد را داشته باشد. شلف ها از این جهت ابزار مفیدی برای طراحی داخلی محسوب می شوند. این طبقات که در متریالهای مختلف تولید و عرضه شده اند، با اشکال بدیع و کاربردی خلاقیت در تولید توانسته اند جای پای خود را در آپارتمان‌ها و منازل امروزی محکم کنند.

 

شلف چوبی یکی ازابزارهای نوین در طراحی داخلی

مهندسان و متخصصان طراحان داخلی از شلف چوبی یا طبقه چوبی برای موارد مختلفی استفاده می کنند. یکی از این کاربردها در نگهداری کتاب است. حتماً همه به یاد داریم کتابخانه های بزرگی را که در منازل وجود داشت و فضای زیادی را هم اشغال می کرد. محدودیت های محل سکونت امروزی دیگر اجازه به کارگیری از وسایل بزرگ و جاگیر را نمی دهد، پس طبیعتاً وجود این گونه سازه ها در زندگی های امروزی به مرور کمتر و کمتر می شود؛ اما لزوم وجود کتاب در منازل و یا محلی برای نگهداری آن‌ها را نمی توان انکار کرد. اهل مطالعه باشیم یا نباشیم، رشته‌ی فعالیت مان هر چه باشد بی نیاز نسبت به مطالعه کتاب برای سرگرمی و یا آموزش نیستیم؛ بنابراین داشتن محصولی دکوراتیو که هم نیاز ما برای قرار دادن کتاب را مرتفع کند و هم با طراحی و زیبایی ش جلوه خاصی به منزل بدهد، ضروری است.

شلف چوبی به هم پیوسته‌ی طبقاتی که در تصویر مشاهده می کنید، برای قرار دادن کتاب طراحی شده و جایگزین پیشنهادی شلفیکس برای کتابخانه های قدیمی است. این سازه طبقاتی از نوع ایستاده است و احتیاجی به نصب روی دیوار ندارد. نوع طراحی این شلف چوبی خلاقانه و به نوعی است که بتواند بیشترین تعداد کتاب را در کمترین جا نگهدارد.

 

شلف چوبی یکی ازابزارهای نوین در طراحی داخلی

با توجه به مجزا بود سطح پشتی از بدنه ی اصلی، قابلیت رنگ آمیزی متفاوت و بازی کردن با ترکیبات مختلف رنگی در آن وجود دارد. شما می توانید با در نظر گرفتن محل قرار گرفتن این سازه در منزل خود و رنگ دیوار پشتی و وسایل اطراف، نوع ترکیبات رنگی محصول را انتخاب نمائید

شلفیکس از جمله فعالان حوزه طراحی داخلی است که با رصد یافته ها و محصولات جدید در حوزه طراحی داخلی نسبت به تولید خلاقانه آن‌ها اقدام می کند. در صورتی که محصولات بالا نظر شما را جلب کرده برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش این محصول با کارشناسان شلفیکس تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط