شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی کمک می کنند تا فضاهای محدود در کمد یا انباری ها گسترده تر و قابل استفاده تر شوند. طبقه بندی دیوارهای یک گنجه یا انباری به شما فضای بیشتری برای گذاشتن وسایل می دهد. در کمدهای دیواری نیز همین خاصیت وجود دارد. حتی می توان لباس‌ها را دسته بندی کرد و برای نگه داشتن آن‌ها از جعبه یا سبد استفاده کرد که روی این شلف ها قرار می گیرند و البته لباس ها می توانند بدون استفاده از جعبه در کنار هم نیز قرار گیرند.

 

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

 

در کمد میز آرایش خود می توانید از قفسه های کوچک‌تر برای گذاشتن لوازم آرایش یا عطر استفاده کنید یاشلف های زیبایی را در کنار این کمدها نصب کنید تا فضا برای قرار دادن اقلام آرایشی بیشتر شود. در کمدهای لباس هم با قرار دادن کفش ها و کفش های خود روی شلف های مناسب این کار، خود را از مصیبت پیدا کردن کیف و کفش مناسب در کمد خلاص کنید.

 

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

شلف ها و یا دکور چوبی بهترین انتخاب برای نظم دادن به وسایل شما هستند و شما با استفاده از آن‌ها نظم و ترتیب را به خانه خود می آورید. گذاشتن وسایل روی شلف علاوه بر خاصیت ایجاد ظرفیت برای گذاشتن وسایل، آن‌ها را در معرض دید شما و قابل دسترس قرار می دهند و از صرف وقت شما برای یافتن اشیا جلوگیری می شود.

 

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

با استفاده و نصب تعداد بیشتری از طبقه، هر کدام از آن‌ها را می توانید به یک دسته اختصاص دهید یا به لحاظ چیدمان از نظر نوع ظاهری می توانید آن‌ها را همسان مرتب کنید.شما با به کارگیری دکور چوبی در فضاهای غیر قابل استفاده، به خصوص در ارتفاع دیوار و یا محل اتصال دو دیوار متقاطع، عملاً آن‌ها را قابل استفاده و بهره وری کرده اید.
در منزل و در اطراف شما بسیار فضای وجود دارد که احتمالا از نظر شما بلا استفاده است.

 

شلف ها و یا دکور چوبی در طراحی داخلی

در منازل و دفترههای کار بیشتر فضاهای روی زمین برای قرار دادن مواردی همچون مبل، صندلی، میز، گلدان، پیانو غیره استفاده شده است؛ اما وقتی با دقت نگاه می کنید می بینید فضاهای بسیاری در بالای این اسباب زندگی وجود دارد که بی مصرف رها شده اند در حالی که شما به دلیل کمبود جا بسیاری از وسایل محبوب و یا مورد نیاز خود را مخفی کرده اید. طبقات نعمتی هستند برای این فضاهای استفاده نشده و با توجه به تنوع شان از لحاظ رنگ، اندازه، شکل و متریال می توانند در این خصوص به یاری شما بیایند.

مطالب مرتبط