12کاربرد شلف در منازل _ بخش اول

12کاربرد شلف در منازل _ بخش اول

بیایید یکبار با هم مرور کنیم که  کاربرد شلف در منازل به چه دلیل است. شاید راحت ترین تعریف این باشد که شلف محلی است برای قرار دادن وسایل مختلف. این تعریف درست است، اما کامل نیست و تمام واقعیت را عنوان نمی کند. نصب یک طبقه یه امکان سریع و مقرون به صرفه برای نگهداشتن یا قرار دادن وسایل است که می توان علاوه بر این جذابیت های محل نصب را نیزافزایش دهد. امروزه شلف ها و طبقات با رنگها و اشکال مختلف و متنوعی وجود دارند که تنوع کاربرد بسیاری دارند. در این دوره مهم انتخاب درست و به جای طبقه به لجاظ رنگ، شکل، اندازه و جنس است که بتواند نیازهای شما را مرتفع کند. بیایید با هم دوازده مورد کاربردی شلف را در زندگی امروز مرور کنیم:

کاربرد شلف برای قرار دادن اسناد و یا لپ تاپ و تبلت

حتما در خانه با مشکل محل نگهداری اسناد یا وسایل مربوط به تایپ یا حسابداری خود برخورد کرده اید. همه ما انسانهای امروزی با توجه به ضروری بودن وسایل و لوازمی چون لپ تاپ یا تبلت و حتی گوشی های تلفن همراه، با معضل محل قرار دادن آنها در منزل مواجه هستیم.

 

12کاربرد شلف در منازل _ بخش اول

 

نصب یک طبقه نه کوچک و نه بزرگ در اتاق کار و یا حتی نشیمن می تواند این مشکل شما را حل کند. شما حتی با یک انتخاب هوشمندانه تر می توانید این طبقات را به نوعی میز کار برای خودتان تبدیل کنید.

 

نمایش محصولات غذایی خانگی

اگر شما یا همسرتان از افرادی هستید که محصولات خانگی خوراکی مثل ترشی و مربا یا انواع نوشیدنی ها را درست می کنید، درک می کنید که دیده شدن و تحسین شدن محصولات شما در آشپزخانه چقدر مهم و لذت بخش است. بنابر این شما به جای پنهان کردن این محصولات می توانید آنها را در شیشه های مناسب و زیبا بریزید و با استفاده از یک طبقه مناسب و نصب آن در در معرض دید خانواده یا دوستان تان بگذارید.

 

12کاربرد شلف در منازل _ بخش اول

استفاده از کنج دیوارها

کنج دیوارهای معمولا از جمله فضاهای مرده در آپارتمان ها محسوب می شود. اغلب در مورد فضا در منازل کوچک خود دچار مشکل هستیم اما همچنان کنج دیوارها را خالی و بلااستفاده گذاشته ایم.

 

12کاربرد شلف در منازل _ بخش اول

برای رفع این مشکل شلف های مناسبی طراحی شده اند که می توانند علاوه بر زیبایی، یک امکان نگهداری یا قرار دادن وسایل کوچکتر را هم برای شما فراهم کنند. از طبقات می توانید برای قابل استفاده کردن کنج دیوار های خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط