کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

از کاربرد شلف ها در منازل به سه کاربرد آن اشاره کردیم. در این مقاله سعی داریم  شما را با چهار کاربرد دیگر شلف آشنا کنیم، با ما همراه باشید:

 امکان جدید برای گیاهان خانگی

نصب شلف امکان چدیدی است برای نگهداری گل و گلدان خانگی زمانی که شما فضای کافی برای نگهداری از آنها ندارید. طبقات باعث افزوده شدن امکان داشتن گلدانهای متعدد در منازل است. با نصب این طبقات در بالکن ها و چلوی پنجره ها می توانید به جذب نور بیشتر این گیاهان هم کمک کنید.

 

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

کاربرد شلف ها در سرویس بهداشتی

با توجه به کوچک بودن فضای سرویس های بهداشتی و حمام در آپارتمانهای امروزی، همه ما با معضل کمبود جا برای گذاشتن حوله، مسواک، بوگیر یا حتی جای موقت برای نگهداری ساعت و یا عینک مان هنگام شستن دست و صورت مواجه هستیم. از کاربرد شلف ها در سرویس بهداشتی نصب طبقاتی در اندازه های متفاوت برای حل این مشکل طراحی و تولید شده اند که می توانند شما را نجات دهند.

 

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

با تهیه و نصب برخی از این شلف ها حتی قادر خواهید بود برخی لوازم تزئینی مانند گل مصنوعی یا مجسمه را نیز بدون نگرانی از کمبود جا در سرویس های بهداشتی استفاده کنید.

 

نمایش وسایل ارزشمند

اگر از آن جمله افراد هستید که برای سرگرمی خود اقدام به جمع آوری کلکسیون می کنید حتما با معضل جا برای نشان دادن آنها مواجه هستید. اگر هم جزو این افراد نباشید حتما مواردی خاص و تزئینی مثل مجسمه، کاسه قدیمی یا حتی یادگاری های دوران کودکی دارید که دوست دارید دوستان شما در مهمانی ها به آنها توجه کنند.

 

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

شلف ها امکان مناسبی برای قرار دادن این نوع وسایل هستند. شما می توانید با تهیه یک طبقه مناسب، به لحاظ تم منزل و رنگ دیوار پشتی، موارد جالب و مهم برای خودتان را در معرض دید دوستان تان قرار دهید.

 

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

کاربرد شلف ها در نظم دادن به وسایل بازی

وسایل بازی و نقاشی بچه ها معمولا بزرگ ترین عامل شلوغی و برهم زدن نظم منزل هستند. بیشتر این مشکل هم به دلیل نبودن امکانی در دسترس برای جمع آوری آنهاست. برای کودکان سخت است که وسایل بازی خود را در طبقات و یا کشو میز خود جا دهند، چون برای این کار زمان زیادی مصرف می کنند که آنها را خسته می کند.

 

کاربرد شلف ها در منازل _ بخش دوم

شما می توانید با تهیه شلف های مناسبی که برای اتاق کودک طراحی شده و چند جعبه کوچک این معضل را حل کنید. بچه ها می توانند در کمترین زمان وسایل بازی یا نقاشی خود را در داخل این جعبه ها ریخته و آنها را روی این طبقات قرار دهند یا می توانند اسباب بازی های بزرگ خود مثل ماشین، قطار و ربات ها را برای دیده شدن بهتر روی این طاقچه ها قرار دهند. شما با تهیه این آکسسوار مناسب علاوه بر این کودکان خود را برای نظم دادن به وسایل خود تشویق می کنید.

مطالب مرتبط