صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

«صرفه جویی در فضا»، همین چند کلمه برای توصیف شلف ها به خصوص شلف های کنج دیوار کافی است. شلف های کنج دیوار ابزاری هستند که به طراحان داخلی کمک می کند تا از کمترین و بی فایده ترین فضاهای منزل یا دفاتر کار بیشترین بهره را ببرند. شلف و به کارگیری آن در طراحی داخلی موهبتی بود برای معماران داخلی امروز که باز هم مرهون معماری قدیم و سنتی است. طاقچه یا طبقه های متصل به دیوارها شیوه استفاده پیشینیان از این تکنیک طراحی داخلی است.

 

صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

شلف هایی که می بینید از انواعی هستند که به اشکال هندسی مختلف ساخته می شوند و مقصدشان کنج دیوارهای منازل است که معمولاً بلااستفاده رها شده اند؛ همان کنج دیوارهای بی اهمیت که در منازل پر از دیوارهای ما تعدادشان کم هم نیست.
فرقی ندارد اگر در دو دیوار متقاطع شما، یکی کوتاه‌تر از دیگری است، یا هر دو کوتاه هستند یا هر دو بلند و کشیده؛ شما می توانید نسبت به نوع استفاده خود شلف های کنج دیوار مناسب را پیدا کنید. حتی می توانید با در نظر گرفتن امنیت های لازم، میزان بیرون زدگی شلف ها از دیوار را که متناسب با شیئی که قرار است روی آن قرار بگیرد را انتخاب کنید.

 

 

صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

این قفسه ها به لحاظ رنگ هم متنوع و متفاوت هستند. شما می توانید با در نظر گرفتن رنگ دیوار یا نقش های کاغذ دیواری موجود، رنگ مناسب برای این شلف های کنج دیوار را انتخاب کنید. به عنوان مثال شما با انتخاب رنگ‌های تیره تر در فضایی روشن، توجه را از دیوارها به این شلف ها جلب کنید و یا بالعکس، اگر تابلو یا مورد مهمی روی دیوار دارید، با انتخاب شلف های هم رنگ دیوار، نگاه مخاطب را از آن بگیرید.

 

صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

پس اجازه ندهید که این گوشه های تند و بد شکل، بدون استفاده های لازم در منزل شما جای بگیرند! به این طبقه های زیبا در تصاویر نگاه کنید که برای قرار گرفتن عکس خانوادگی یا مجسمه های تزئینی ساخته شده اند! شما با به کارگیری آن‌ها فضای کافی برای وسایل دکوراتیو خود خواهید داشت.

 

صرفه جویی در فضا با شلف های کنج دیوار

نوع مثلثی آن‌ها برای کنج های کوچک مناسب است. آن‌ها برای شما فضای کوچک برای دکوراسیون ساده، کتاب های کوچک و غیره فراهم می کنند. شما می توانید آن‌ها را با گل های زیبای مورد علاقه خود، کاکتوس، کتاب ها و دیگر اشیاء تزئین کنید.
شلفیکس با تجربه و تبحر در طراحی داخلی و انواع شلف ها، طرح ها و اشکال متنوعی از این محصولات کاربردی را مهیا کرده تا بتواند رضایت مشتریان در این زمینه را فراهم کند.

مطالب مرتبط